Tukuma Jātnieku Sporta Klubs 2022. gadā aizvadījis ražīgu sacensību sezonu

19.12.2022

Profesionālais sports, Tautas sports, Novada čempionāti, Jaunatnes sports, Tukums, Jāšanas sports

2022. gada sacensību sezona Latvijas jātnieku sportam bijusi piepildītākā pēc pēdējo 2 gadu ierobežojumiem pilnā perioda. Droši varam apgalvot, ka šajā laikā uzkrājām spēkus un radām jaunas idejas turpmākajam darbam, ko apliecina arī mūsu komandas 2022. gadā paveiktais.
Šogad veiksmīgi izdevies organizēt lielāko jātnieku sporta sacensību skaitu kluba 11 gadu pastāvēšanas vēsturē – kopumā septiņas sacensības; piecas no tām norisinājās iejādes disciplīnā, bet divas – konkūrā jeb šķēršļu pārvarēšanā. Aizvadītajā gadā aktīvi esam piedalījušies arī Latvijas Jātnieku federācijas un citu sporta klubu organizētajās sacensībās, Tukuma JSK komandai dodoties startēt ārpus mājām 21 reizi.
2022. gadā pirmo reizi izmēģinājām spēkus iejādes disciplīnas bērnu konkurencē, kurā sacenšas bērni līdz 14 gadu vecumam no visas Latvijas. Šajā konkurencē pārliecinošu sniegumu visas sezonas garumā uzrādīja Estere Bicāne un Patrīcija Dalbiņa, startējot ar uzticamo kompanjonu – zirgu Alfa Romeo. Turklāt meitenes spēja ne vien uzrādīt stabilus rezultātus, bet arī uzlabot savu sniegumu, startējot spēcīgā konkurencē, vairākkārt kāpjot uz goda pjedestāla.
Tukuma JSK bija pārstāvēts arī iejādes disciplīnas amatieru konkurencē, kurā labus rezultātus uzrādīja Sandija Ulanoviča ar zirgu Alegria, kā arī Marta Račkovska ar zirgu Sers Rikijs. Savukārt īpaši lepojamies ar mūsu kluba treneres Daigas Ramiņas sniegumu šajā sezonā, iegūstot 6 godalgotās vietas iejādes disciplīnā, t.sk. ar zirgu Sers Rikijs startējot arī nozīmīgākajās nacionālā mēroga sacensībās – Latvijas Republikas Nacionālajā čempionātā, izcīnot augsto 2. vietu.
Esam īpaši gandarīti par šogad paveikto, priecājamies par lielo audzēkņu skaitu un interesi par jātnieku sportu, kas ar katru gadu arvien turpina pieaugt. Lepojamies, ka godam varam pārstāvēt Tukuma novadu un gatavojamies vēl aizraujošākai 2023. gada sacensību sezonai!