Novada čempionāti | Vīriešu volejbols

Saspringta volejbola spēle Kandavā

24.11.2022

Kandavas pagastu apvienība, Vīriešu volejbols, Volejbols

Pēc ilgāka laika pārtraukuma, aizvadīta vīriešu volejbola čempionāta spēle Kandavā! 24.novembrī Kandavas Sporta hallē Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda uzņēma VK Druva komandu. Lai arī spēles beigu rezultāts 3:1 viesu labā Lasīt tālāk

VK Druva uzvar Sēmi

18.11.2022

Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

18.novembrī, Druvas sporta zālē, svētku noskaņā tika aizvadīta vīriešu volejbola čempionāta spēle, kurā tikās VK Druva un Sēme. Šoreiz mājinieki nebija ļoti viesmīlīgi, uzvarot visos trīs setos un izcīnot uzvaru Lasīt tālāk

Smārdei pirmā uzvara

16.11.2022

Kandavas pagastu apvienība, Smārdes pagasta pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Vīriešu volejbola čempionātā Smārdes komanda izcīnījusi pirmo uzvaru, savās mājās pārspējot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu. Smārde – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums 3:1 (23:25; 25:20; 25:15; 25:18)

SK Lauciene panākums Engurē

15.11.2022

Engures pagasta pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Vīriešu volejbola čempionātā aizvadīta viena spēle Engurē, kur vietējā Engures komanda uzņēma Talsu novada komandu – SK Lauciene. Ļoti līdzvērtīgā trīs setu cīņā, šoreiz panākums viesiem, lai arī izcīnītas uzvaras Lasīt tālāk

Engurei panākums Smārdē

09.11.2022

Engures pagasta pārvalde, Smārdes pagasta pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Vīriešu volejbola čempionāta spēle aizvadīta Smārdē, kur vietējā Smārdes komanda uzņēma viesus no jūrmalciema – Engures. Spēles sākums lielisks padevās mājiniekiem, bet seta beigās Engurei izdevās rezultātu izlīdzināt, tomēr pirmais Lasīt tālāk

Piecu setu uzvara SK Pūrei

08.11.2022

Vīriešu volejbols, Volejbols

Laucienē aizvadīta Tukuma atklātā vīriešu volejbola čempionāta spēle, kurā SK Lauciene uzņēma SK Pūre vienību. Lai noskaidrotu uzvarētāju, šajā spēlē bija nepieciešami maksimālie – pieci seti, viesiem pārspējot mājiniekus. SK Lasīt tālāk

SK Pūre uzvar Druvā

28.10.2022

Pūres un Jaunsātu pagastu pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Pirmā spēle aizvadīta Tukuma novada atklātā vīriešu volejbola čempionāta jaunpienācēju mājvietā – Druvā, kur tikās VK Druva un SK Pūre. Šajā reizē mājinieki bija viesmīlīgi, piekāpjoties viesiem trīs setos. VK Lasīt tālāk

Uzvaras SK Lauciene un Engurei!

25.10.2022

Engures pagasta pārvalde, Smārdes pagasta pārvalde, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Divas spēles aizvadītas Tukuma novada atklātajā vīriešu volejbola čempionātā, kur tikās SK Lauciene un Smārde, kā arī Engure un Sēme! Ja spēlē Laucienē intriga izpalika un mājinieki uzvarēja ar 3:0, Lasīt tālāk

Ar trīs spēlēm startējis vīriešu volejbola čempionāts!

19.10.2022

Kandavas pagastu apvienība, Smārdes pagasta pārvalde, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Pūres un Jaunsātu pagastu pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Pirmās trīs spēles aizvadītas jaunajā Tukuma novada atklātajā vīriešu volejbola čempionātā, kurā šosezon piedalās 7 komandas. Šovakar spēles tika aizvadītas Pūrē, Sēmē un Smārdē! SK Pūre – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Lasīt tālāk

Startēs Tukuma novada pašvaldības čempionātu jaunā sezona!

09.10.2022

Tautas sports, Florbols, Futbols, Galda teniss, Novuss, Sieviešu volejbols, Sieviešu basketbols, Vīriešu basketbols, Vīriešu volejbols, Basketbols, Futbols, Volejbols, Florbols, Galda teniss, Novuss

11.oktobrī, ar pirmajām spēlēm basketbolā un volejbolā, startēs jaunā Tukuma novada pašvaldības čempionātu sezona! Šajā 2022./2023.gada sezonā Tukuma novada čempionāti ir ievērojami paplašinājušies, iesaistot čempionātos gan sieviešu, gan vīriešu komandas, Lasīt tālāk