Tautas sports
Uzvara Mārupē!
13.10.2026
Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Džūkstes pagasta pārvalde, Hokejs
Pirmdienas ļoti vēlā vakarā Mārupes ledus hallē tika aizvadīta Entuziastu hokeja līgas spēle E10 divīzijā, kurā pie Vikingiem X viesojās Rotas/Meliorceltnieks 4 komanda. Abas komandas sezonu iesākušas gana līdzīgi, tāpēc Lasīt tālāk
Aizvadīts 43. Tukuma kauss orientēšanās sportā!
11.10.2026
Tumes un Degoles pagastu pārvalde, Jaunatnes sports, Tukums, Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Orientēšanās
10.oktobrī tika aizvadīts 43. Tukuma kauss orientēšānās sportā (izvēles distancē)! Kausu ieguvēji šajā 2026. gadā ir Sandra Krūze S60 un Zintis Brasavs Muižnieks V50 grupās! Paldies dalībniekiem, Pinumu Pasaule, Tukuma Lasīt tālāk
Rotas/Meliorceltnieks spēlē Tukumā!
10.10.2026
Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Džūkstes pagasta pārvalde, Hokejs
Entuziastu hokeja līgā sestdienā aizvadītas vairākas spēles Tukuma ledus hallē, trijās no tām laukumā devās Rotas/Meliorceltnieks komandas. Rotas/Meliorceltnieks klubu šosezon Entuziastu hokeja līgā pārstāv 4 komandas! Dienas pirmajā Rotu spēlē Lasīt tālāk
Tukuma brāļi II spēlē neizšķirti!
10.10.2026
Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Hokejs
E3 divīzijas spēli Entuziastu hokeja līgas turnīrā aizvadījusi Tukuma brāļi II komanda, šovakar Tukuma ledus hallē uzņemot Zemessardzes komandu. Līdz šim komandas aizvadījušas dažādu spēļu skaitu – ja tukumnieki nospēlējuši Lasīt tālāk
Rotas/Meliorceltnieks 4 uzvara!
08.10.2026
Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Džūkstes pagasta pārvalde, Hokejs
Kurbads ledus hallē aizvadīta Entuziastu hokeja līgas E10 divīzijas spēle, kurā iTrade II komanda uzņēma Rotas/Meliorceltnieks 4 komandu. Abām komandām šodien bija ceturtā spēle sezonā, bet iepriekšējā bilance pavisam vienāda Lasīt tālāk
Elites divīzijā pirmā uzvara!
07.10.2026
Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Hokejs
Otro spēli Entuziastu hokeja līgas augstākajā jeb Elites divīzijā aizvadījusi Tukuma komanda Tukuma brāļi, izbraukumā tiekoties ar Garkalnes patriotu komandu. Sezonas pirmajā spēlē Tukumā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums papildlaikā, bet Lasīt tālāk
RUDENS BRĪVLAIKA “SPORTISKAIS JAMPADRACIS” TUMĒ
07.10.2026
Tumes un Degoles pagastu pārvalde, Jaunatnes sports, Tautas sports
Skolas brīvlaiks ir īstais laiks izkustēties, satikt draugus un kārtīgi izsportoties! 20.oktobrī plkst.12:00 Tumes Kultūras namā, bērniem vecumā 7 – 12 gadiem. Pieteikšanās zvanot: 25733214 Pieteikties līdz 19. oktobra plkst. Lasīt tālāk
Ar pirmo posmu sācies Smārdes galda tenisa čempionāts!
05.10.2026
Tautas sports, Smārdes pagasta pārvalde, Galda teniss
Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, Smārdē sācies šīs sezonas Smārdes galda tenisa čempionāts, kurš turpināsies līdz pat aprīlim, aizvadot 7 posmus – katra mēneša pirmajā pirmdienā tiks izspēlēts pa vienam Lasīt tālāk
Tukuma brāļiem III spēle Rīgā!
05.10.2026
Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Hokejs
Kurbads ledus hallē aizvadīta spēle Entuziastu hokeja līgas E4 divīzijā, kurā laukumā devās Radex/Ķengarags un Tukuma brāļi III komandas. Abas komandas sezonu iesākušas visai līdzīgi – ja brāļiem ir viena Lasīt tālāk
Rotas/Meliorceltnieks III minimāls zaudējums…
04.10.2026
Tukums, Džūkstes pagasta pārvalde, Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Hokejs
Svētdienas pievakares spēli Entuziastu hokeja līgas E8 divīzijā aizvadījusi Rotas/Meliorceltnieks III komanda, izbraukumā Kurbads ledus hallē tiekoties ar komandu Vairogs. Abas komandas spēles aizvada Dienvidu divīzijā, kur līdz šim līdzīgs Lasīt tālāk