Novada čempionāti | Florbols

Apbalvoti Tukuma novada čempionātu uzvarētāji

21.05.2022

Lapmežciema pagasta pārvalde, Engures pagasta pārvalde, Smārdes pagasta pārvalde, Tukums, Novada čempionāti, Kandavas pagastu apvienība, Basketbols, Volejbols, Florbols, Galda teniss, Novuss

20.maija vakarā, Šlokenbekas muižā tika apbalvoti Tukuma novada čempionātu uzvarētāji 2021./2022.gada sezonā! Novuss Tukuma novada čempionāts novusā – aizvadīti 7 posmi vienspēlēs! 1.vieta dāmām – ILZE FRANCE 1.vieta – NORMUNDS Lasīt tālāk

Cerība Resnīšiem – florbola čempioni!!!

08.05.2022

Kandavas pagastu apvienība, Smārdes pagasta pārvalde, Slampes un Džūkstes pagastu pārvalde, Novada čempionāti, Florbols

8.maijā Smārdē tika aizvadītas finālspēles florbola čempionātā, kurās tika noskaidroti gan uzvarētāji, gan pārējie 1. – 4.vietas ieguvēji. Dienas pirmajā spēlē tikās komandas, kas cīnījās par 3.vietu – Slampe/ZeVid un Lasīt tālāk

Florbola finālā spēlēs Smārde!

24.04.2022

Novada čempionāti, Smārdes pagasta pārvalde, Florbols

24. aprīlī Smārdē tika aizvadīta florbola čempionāta pusfināla spēle starp Smārdes un Kandava/VSD Serviss komandām. Spēle sākās ļoti rezultatīvi – vispirms kandavnieki guva trīs vārtus, uz ko Smārde atbildēja ar Lasīt tālāk

Florbola čempionātā noskaidroti pusfinālisti

03.04.2022

Novada čempionāti, Florbols

Ar pēdējām spēlēm regulārajā čempionātā noslēdzies florbola turnīrs. Tālāk sekos pusfinālu un finālu cīņas. Smārde – Slampe/Zevid 13:5 Spēles pirmā daļa tika aizvadīta līdzvērtīgā cīņā, tomēr spēles pēdējā trešdaļā Slampe/Zevid Lasīt tālāk

Florbolā nospēlē neizšķirti

27.03.2022

Engurē aizvadīta Tukuma novada florbola čempionāta spēle, kurā tikās Smārde un Kandava/VSD Serviss komandas. Spēle sākās varen rezultatīvi – jau pirmajās minūtēs abām komandām apmainoties vārtu birumiem. Spēles gaitā rezultativitāte Lasīt tālāk

Florbola čempionātā aizvadītas trīs spēles

11.03.2022

27.februārī Smārdē tika aizvadītas trīs spēles Tukuma novada florbola čempionātā. Dienas pirmajā spēlē Smārde tikās ar Engures korsāriem. Spēles pirmie vārti tika gūti jau 11. sekundē, bet turpmāk visu spēles Lasīt tālāk