Volejbols

Tenapors (Jelgava) pārspēj Lapmežciemu

03.02.2023

Lapmežciema pagasta pārvalde, Sieviešu volejbols, Volejbols

Šovakar, 3. februārī Platones pamatskolas sporta zālē “Tenapors”Jelgava uzņēma Lapmežciema komandu. Četru setu cīņā uzvaru izcīnīja “Tenapors” komanda.   Tenapors (Jelgava) 3:1 Lapmežciems (25:12; 25:18; 24:26; 25:19)

Tukuma sporta skola 1 turpina uzvarēt

01.02.2023

Sieviešu volejbols, Volejbols

Otrdien. 31. janvārī Tukuma sporta hallē uz spēli tikās Tukuma sporta skolas komanda un bijušās sporta skolas absolventes  komanda “Tukums”. Trīs setu cīņā uzvar izcīnīja jaunās censones Tukuma sporta skola. Lasīt tālāk

SK Lauciene uzvar Pūrē

01.02.2023

Pūres un Jaunsātu pagastu pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Tukuma novada atklātajā vīriešu volejbola čempionātā aizvadīta spēle Pūrē, kurā tikās SK Pūre un SK Lauciene. Spēles pirmo setu visai droši līdz uzvarai noveda viesi, bet otro setu uzvarēja mājinieki. Lasīt tālāk

Volejbola čempionātā uzvara Engurei

31.01.2023

Engures pagasta pārvalde, Smārdes pagasta pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Vīriešu volejbola čempionātā aizvadīta spēle Engurē, kur tikās Engures un Smārdes komandas. Lai arī rezultāts pa setiem abām komandām līdzīgs, tomēr šaubas par uzvarētāju tā īsti nerādās – visu setu Lasīt tālāk

Aizvadīts Sēmes kauss volejbolā 3+1!

28.01.2023

Tautas sports, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Volejbols

Šodien 28.01., tika aizvadīts Sēmes kauss volejbolā 3+1. Šoreiz turnīrā startēja 9 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem par ko milzīgs prieks! Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pēc pieteikšanās secības. Katram Lasīt tālāk

Jūrmalas sporta skola uzvar VK Saldu

25.01.2023

Šovakar, 25. janvārī Jūrmalā Sporta namā “Taurenītis“,  Jūrmalas sporta skolas komanda uzņēma viesus no Saldus. Trīs setu cīņā uzvaru izcīnīja  Jūrmala sporta skola. Jūrmalas SS 3:0 VK Saldus (25:10; 25:20; Lasīt tālāk

Tukuma sporta skola uzvar un turpina gūt spēļu pieredzi

24.01.2023

Pūres un Jaunsātu pagastu pārvalde, Sieviešu volejbols, Volejbols

Divus vakarus pēc kārtas, Tukuma sporta hallē norisinājās Tukuma novada atklātais volejbola čempionāts sievietēm. Tukuma sporta skolas komandas uzņēma viesus. Pirmdienas vakarā Tukuma sporta skolas komandas uzņēma viesus no Ventspils Lasīt tālāk

SK Lauciene uzvar savās mājās

24.01.2023

Vīriešu volejbols, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Volejbols

Tukuma novada atklātajā vīriešu volejbola čempionātā aizvadīta spēle Laucienē, kur vietējā SK Lauciene komanda uzņēma viesus no Tukuma novada – Sēmes komandu! Šoreiz mājinieki apliecināja savu spēles kvalitāti, uzvarot trīs Lasīt tālāk

Aizvadīts volejbola vakars

18.01.2023

Engures pagasta pārvalde, Smārdes pagasta pārvalde, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Pūres un Jaunsātu pagastu pārvalde, Vīriešu volejbols, Volejbols

Tukuma novada atklātajā vīriešu volejbola čempionātā aizvadīts volejbola vakars – trīs spēles – Smārdē, Pūrē un Sēmē! Smārdē vietējā komanda tikās ar SK Laucienes komandu, Pūrē vietējā SK Pūre tikās Lasīt tālāk

Lapmežciems uzvar četros setos

18.01.2023

17. janvārī, Džūkstes pamatskola sporta zālē Tukums uzņēma Lapmežciema komandu.  Četru setu cīņā – uzvaru izcīnīja Lapmežciema komanda. Tukums 1:3 Lapmežciems (23:25; 26:24; 19:25; 20:25)