Aizvadīts Sēmes kauss volejbolā 3+1!

28.01.2023

Tautas sports, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Volejbols

Šodien 28.01., tika aizvadīts Sēmes kauss volejbolā 3+1.
Šoreiz turnīrā startēja 9 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem par ko milzīgs prieks! Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pēc pieteikšanās secības.
Katram dalībniekam arī bija jāvēro pretinieki un jābalso par labākajiem spēlētājiem četrās kategorijās:
Labākais uzbrucējs
Labākais cēlājs
Labākais aizsardzības spēlētājs
Labākais servētājs.
Pirmajā pusfinālā tikās komanda VK Sēme-2 pret komandu Nowiny, tiesa gan intriga šoreiz izpalika un kā pirmie finālu ar rezultātu 21:10 sasniedza komanda Nowiny no Jelgavas. Otrajā pusfinālā tikās komanda Rezervisti no Saldus un Futbola Klubs Laidze no Talsu novada, šajā cīņā galotnē pārākumu izrādija Talsu komanda un diezgan pārliecinoši FK Laidze ar rezultātu 21:16 pārspēja Rezervistus un iekļuva finālā.
Līdz ar to par trešo vietu cīnījās divas tikko pusfinālā zaudējuma garšu piedzūvojušās komandas, gana aizraujošā cīņā VK Sēme-2 spēles otrajā daļā salauza pretiniekus un pārspēja Rezervistus ar 21:16 un izcīnija bronzas godalgas.
Ļoti saspringts izvērtās fināls, kurā otro reizi savā starpā tikās komanda Nowiny un komanda FK Laidze, lai gan grupas spēlē FK Laidze svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 21:14, tomēr finālā viss beidzās pilnīgi pretēji. Spēle ritēja punkts punkta un abām komandām bija iespēja pabeigt spēli, tomēr beigās ar rezultātu 22:20 revanšējoties par grupā piedzīvoto zaudējumu uzvaru svinēja komanda Nowiny no Jelgavas. FK Laidze izcīnija otro vietu.
Par labāko turnīra uzbrucēju jau otro reizi pēc kārtas kļuva Rainers Lācis
Labākais Cēlājs Igors Ulānovs
Labākais aizsardzības spēlētājs Arta Pļaviņa
Labākais servētājs Reinis Patmalnieks
Par fināla MVP kļuva Ivans Zotovs

Paldies komandām un tiekamies ap Lieldienām
Informācija sekos.