Šaušana

Jauktajā pārī – 4.vieta!

16.09.2023

Profesionālais sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Šaušana

Brazīlijā, Riodežaneiro Pasaules kausā šaušanā Latvijas sportisti Agate Rašmane un Lauris Strautmanis izcīnīja 4.vietu jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli. Pēc kvalifikācijas 60 šāvieniem mūsu komanda ierindojās 4.vietā, kas Lasīt tālāk

Brazīlijā – divas medaļas!

15.09.2023

Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Profesionālais sports, Šaušana

14.septembrī, Brazīlijā, Riodežaneiro Pasaules kausā šaušanā Latvijai divas medaļas – Emīlam Vasermanim sudrabs, Laurim Strautmanim – bronza! Pēc kvalifikācijas 60 šāvieniem Emīls Vasermanis bija līderis. Viņš sašāva 586 punktus, sasniedzot Lasīt tālāk

Lauris Strautmanis izcīnījis sudraba medaļu pasaules čempionātā!

25.08.2023

Tukumnieks, šāvējs Lauris Strautmanis piektdien Baku pasaules čempionātā šaušanā izcīnīja sudraba medaļu šaušanā 50 metru distancē ar pistoli. Sešās sērijās Strautmanis sašāva 557 punktus, tikai par punktu zaudējot uzvarētājam Sje Lasīt tālāk

5.vieta jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli!

18.08.2023

Šodien Azerbaidžānā, Baku notiekošajā Pasaules čempionātā ražīga diena! Agate Rašmane pārī ar Lauri Strautmani izcīnīja 5.vietu jaukto pāru sacensībā šaušanā ar pneimatisko pistoli. Fantastisks sasniegums!!! Mūsējie sašāva 579 punktus. Rūta Lasīt tālāk

Mūsējo starti Eiropas spēlēs!

23.06.2023

Tukums, Profesionālais sports, Novada sports LV un pasaulē, Šaušana

22.jūnijā Eiropas III spēlēs mūsu sportisti startēja šaušanā ar pneimatisko pistoli. Jau ziņojām, ka Lauris Strautmanis (treneris Zigfrīds Markainis) pamatsacensībās uzrādīja labāko rezultātu 583 punkti un nopelnīja tiesības piedalīties vingrinājuma Lasīt tālāk

Mūsu šāvēji – Latvijā labākie!

23.06.2023

Profesionālais sports, Tautas sports, Jaunatnes sports, Tukums, Šaušana

Tieši pirmsjāņu nedēļas nogalē Dobelē un Tukumā norisinājās Latvijas čempionāts ložu šaušanā. Labākie Latvijas ložu šaušanas sportisti sacentās gan pistoļu, gan šauteņu vingrinājumos. Komandu vērtējumā uzvarētāji Dobeles 2.komandas sportisti, Tukuma Lasīt tālāk

Mūsu šāvēji dodas uz Eiropas spēlēm!

18.06.2023

Šodien Latvijas čempionāta ložu šaušanā laikā svinīgā un sirsnīgā gaisotnē uz Eiropas spēlēm tika pavadīta Latvijas šaušanas sporta komanda! Ložu šaušanas sekcijas pārstāvji: Agate Rašmane Lauris Strautmanis Emīls Vasermanis Daniels Lasīt tālāk

Mūsējie startē Baku, Azerbaidžānā

11.05.2023

10. maijā, Pasaules kausa posmā Baku, Azerbaidžānā Latvijas izlases sportisti piedalījās vingrinājumā šaušanā ar pneimatisko pistoli vīriešu un sieviešu konkurencē. Lauris Strautmanis – 27.vieta (578 punkti) Agate Rašmane – 30.vieta Lasīt tālāk

Lauris Strautmanis pārī ar Agati Rašmani izcīna 7.vietu

14.04.2023

Profesionālais sports, Novada sports LV un pasaulē, Šaušana

14.aprīlī Peru, Limā, Pasaules kausa sacensības ložu šaušanā Lauris Strautmanis pārī ar Agati Rašmani izcīnīja 7.vietu šaušanā ar pneimatisko pistoli jaukto pāru sacensībās. Lauris sašāva 289 punktus, savukārt Agate – Lasīt tālāk

Lauris uguņo Pasaules kausā Peru!

13.04.2023

Šodien Limā, Peru Pasaules kausā Laurim Strautmanim augstā 5.vieta šaušanā ar pneimatisko pistoli. Tas ir labākais Laura sasniegums Pasaules kausa sacensībās! Pamatvingrinājumā Lauris sasniedza 584 punktus un kā otrais kvalificējās Lasīt tālāk