Florbola 1.līgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešo spēli šovakar Kuldīgā aizvadījuši SK Slampe/Zevid florbolisti, izbraukumā tiekoties ar KNSS/Linde Grupa komandu.
Sērijas pirmās divas spēles tika aizvadītas Irlavas sporta namā, kur pirmajā mačā panākums Slampes komandai, bet otrajā spēlē uzvara Kuldīgas komandai, panākot neizšķirtu sērijā – 1:1. Komanda aizvada sēriju līdz kādas komandas trīs uzvarām!
Šovakar Kuldīgā spēli ar vārtiem sāka viesi, izvirzoties vadībā, bet Slampes vīriem neizdevās realizēt soda metienu. Kopumā periods tika aizvadīts līdzīgs, bet neilgi pirms perioda izskaņas Slampes komandai izdevās realizēt divus momentus, pārtraukumā ejot ar rezultātu 2:1.
Otrajā perioda ievadā mājiniekiem izdevās rezultātu līdzsvarot, bet līdz perioda beigām Slampes vīri atkal izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru – 4:2. Savukārt trešā perioda pirmajā pusē Kuldīgas komandai izdevās realizēt savas iespējas un 10 minūtes pirms spēles beigām – 4:4 uz rezultāta tablo, ar kādu rezultātu arī noslēdzās spēles pamatlaiks.
Papildlaikā Slampe aktīvi metās uzbrukumā, bet trešajā minūtē realizējot ātro pāreju uzbrukumā, savu momentu ar metienu no stūra realizēja mājinieki, izcīnot uzvaru spēlē!
Nākamo spēli Slampe/Zevid komanda pret Kuldīgas komandu aizvadīs jau rīt – 1.martā, kad Kuldīgā tiksies atkārtoti.
KNSS/Linde Grupa – SK Slampe/Zevid 5:4. Sērijā 2:1