20. un 21. jūnijā Alojas “Jaunzemnieku” mototrasē norisinājās otrais un trešais Latvijas čempionāta posms motokrosā. Divu dienu garumā skatītājus un sporta entuziastus priecēja Latvijas un kaimiņvalstu ātrākie solo klašu un blakusvāģu braucēji, kā arī retro motociklu un kvadraciklu meistari.
Šīs sacensības bija divkārt nozīmīgas, jo šogad Alojas mototrase svin savu pastāvēšanas 30 gadu jubileju, padarot šo posmu par īpaši svinīgu un neaizmirstamu notikumu gan skatītājiem, gan pašiem braucējiem.
Siltā un vasarīgā svētdiena iesākās ar nelielu lietutiņu , kas dienas otrajā pusē nomainījās ar pamatīgu tveici, kas netraucēja mūsu novada braucējam Markusam Kokinam MX1 klasē pirmajā braucienā uzvarēt, bet sacensību kopvērtējumā ieņemt 3.vietu!