Aizvadītas “Lejnieku Pavasaris 2022” sacensības

15.05.2022

Tautas sports, Sēmes un Zentenes pagastu pārvalde, Jaunatnes sports, Jāšanas sports

Siltais laiks pienācis ar daudzām pārmaiņām – gan patīkamām, gan tādām, kas drīzāk noved rezignētā apziņas stāvoklī.
Bet pagājušajā nedēļas nogalē īpaši ”karsti” gāja pie mums Lejniekos – te tika aizvadītas mūsu “Lejnieku Pavasaris 2022” sacensības.
JSK Lejnieki sacensībās pārstāvēja : Aleksa Laura Kļaviņa, Elīna Pilmane, Karlīna Rasa, Elza Rasa, Samanta Valdmane, Ance Freidenfelde, Estere Vītola, Emīlija Šmita, Evelīna Vanaga un Marta Antonova.
Pateikties, ka atbrauca ciemos vēlamies arī AS Agrofirma Tērvete, Z/S Kalnrūjas, JSK Morfijs, Ventspils Jāšanas Sporta Klubs, Kandavas JK Stafete, Z/S Vītoliņi, ZBZ Premium club un Talsu JS.
60cm maršutā pirmo vietu ieguva Elīna Pilmane ar Maestro no JSK Lejnieki.
80cm maršutā pirmo vietu ieguva Katrīna Emīlija Zeltiņa ar Duglass no JSK Morfijs.
100cm un 100-110cm maršutos pirmo vietu ieguva Amanda Fridrihsberga ar Aflex no Ventspils Jāšanas Sporta Klubs.
Iespējams ikdienā, kad visiem darbu ir ļoti daudz, Tev neliekas pārlieku nozīmīgi vai pat šķiet muļķīgi teikt kādam “paldies” par to, ka viņš dara savu darbu. Taču, kā jau iepriekš esam minējuši, pateicības vārdi ir ļoti svarīgi. Viss sākas no visvienkāršākajām un varbūt šķietami nenozīmīgām lietām. Tāpēc vēlamies teikt īpašu paldies mūsu draugiem Evita Baradovska, Egīls Broks, Ieva Dumbrava, Inara Belinkaja, Janis Pilmanis, Dace Pilmane, Elfrīda Baradovska, Kristiāna Keita un Jsk Lejnieki saimnieks Ivars Amoliņš.