Aizvadīts Tukuma novada atklātais čempionāts konkūrā

09.08.2022

Tautas sports, Jaunatnes sports, Tukums, Jāšanas sports

Šo svētdien, 07.augustā Tukuma jātnieku sporta klubā pakaviņi notika Tukuma novada atklātais čempionāts konkūrā (jāšanas sports).
Maršruts Nr.1. – godalgotais sešinieks: 1. Anna Vārpiņa ar Magnoliju (Asnates JSK), 2. Elīna Arnīte ar Kolu (SIA Fito AL), 3. Liena Jēkabsone ar Saigu (JSK Reiteri), 4. un 5. Ieva Dorbe ar Romiku un Kameju (JSK Montepals), 6. Sannija Greiškāne ar Saigu (JSK Reiteri).
Maršr. Nr. 2 – godalgotais sešinieks: 1. Kristiāna Kravale ar Rikardu (ZBZ Premium Club), 2. Guntars Trautmanis ar Seidy (ZBZ Premium Club), 3. Una Zariņa ar Antare (Ventspils JSK), 4. Elvita Prokofjeva ar Cool Boy ( ZBZ Premium Club), 5. Elīza Golubeva ar Arika Arteckbella (JSK Reiteri), 6. Laura Viktorija Rumberga ar Gerdu ( Asnates JSK).
Maršr. Nr. 3 – godalgotais sešinieks: 1. Roze Kolomenska ar Ciaru (JK Ropaži), 2. Amanda Fridrihsberga ar Aflex (Ventspils JSK), 3. Anete Rozīte ar Norenu (JJS), 4. Laura Viktorija Rumberga ar Gerdu (Asnates JSK), 5. Elizabete Reinholde ar Carmentos De Mar (JJS), 6. Nikola Moora ar Apriku (Ropažu JK).
Maršr. Nr. 4. godalgotais trijnieks: 1. Elizabete Reinholde ar Carmentos De Mar (JJS), 2. Aleksandrs Šakurovs ar Larise (Ropažu JK), 3. Iva Prūse ar Danci (JSK Potenciāls).
Foto: Tukuma novada atklātā čempionāta 2022 kausa ieguvēja Elizabete Reinholde ar zirgu Carmentos De Mar no JJS, apbalvo Tukuma JSK vadītāja Daiga Ramiņa.