Jaunpils sporta namā 30.decembrī spēkiem mērojās Reģionālās basketbola līgas komandas BK Jaunpils un BK ODS no Liepājas puses. Spēle iepriekš tika pārcelta un ir laba iespēja jaunpilniekiem noslēgt gadu ar pozitīvu noskaņojumu, jo līdz šim decembris nav bijis ļoti veiksmīgs.
Šosezon ODS vīri ir spēlējuši labāk kā Jaunpils komanda – Grobiņu pārstāvošajai komandai seši panākumi astoņās spēlēs, savukārt BK Jaunpils rēķinā četri panākumi deviņās spēlēs.
Gada pēdējo spēli labāk iesāka viesi, gūstot 21 punktu pirmajā ceturtdaļā, bet Jaunpils uzbrukums buksēja… Otrajā spēles daļā mājinieki “ieskrējās” un atguva rezultativitāti, puslaiku noslēdzot ar viena punkta pārsvaru – 44:43.
Otrais puslaiks atkal tika aizvadīts līdzvērtīgi, tomēr katrā no ceturtdaļām uzvarot viesiem, rezultātā rezultatīvs zaudējums pēdējā gada spēlē.
BK Jaunpils – BK ODS 88:94