Bobslejistiem divas medaļas!

05.12.2022

Novada sports LV un pasaulē, Bobslejs

Sarežģītajā un reizēm bīstamajā Altenbergas trasē Vācijā 2.decembrī aizvadīts sezonas trešais posms bobslejā četriniekiem. Uzvarēja vācu pilota Niko Zemlera ekipāža. Cipulis/Spriņģis/Miknis un Lindenblats godalgotajā trešajā vietā.

Cipuļa kvartetam jau pirmajā sacīkšu braucienā pārliecinoši labākais starta ieskrējiens un beigās trešais rezultāts, nedaudz atpaliekot tikai no vācieša Zemlera un pavisam niecīgi no itālieša Baumgartnera ekipāžām. Uzreiz pēc Cipuļa pasaules čempionāta medaļnieks Altenbergā vācietis Hanighofers un arī šīs sezonas pārliecinošais līderis cits vācietis Ilmans.

Otrajā braucienā Cipuļa kvartetam vēlreiz izdevās uzlabot starta ieskrējienu – 5.14 un mūsējiem bija krietns pārsvars līdz aplim pār pārējiem, taču beigās tas dzisa un divu braucienu summā trešā vieta, Baumgartneram zaudējot vienu sekundes simtdaļu! Līdz uzvarētājam summā 0.44 sekundes.

Gluži kā 2.decembra sacīkstēs, arī 3.decembra sacensībās Emīla Cipuļa vadītais četrinieks izcīnīja trešo vietu sarežģītajā Vācijas trasē.

Cipuļa četriniekā bija nelielas izmaiņas – līdzās Dāvim Spriņģim un Matīsam Miknim šoreiz pēdējā stūmēja vietu ieņēma Edgars Nemme, nomainot vakar startējušo Kristu Lindenblatu. Abos braucienos Latvijas vadošajai ekipāžai labākie starta laiki – 5,19 un 5,17 sekundes. Finišā pēc pirmā brauciena pat otrais rezultāts, bet otrajā – liekas sānslīdes un atsitieni pret apmalēm lika atkāpties uz trešo vietu, sev priekšā palaižot tikai divas mājnieku komandas ar pilotiem Niko Zemleru, kurš uzvaru izcīnīja arī vakardienas sacensībās, un Maksimilianu Ilmanu, kurš vakar bija ceturtais.

Informācija – bobslejs.lv!