20.aprīlī Irlavas Sporta namā aizvadītas pusfinālu cīņas vīriešu florbola čempionātā, kur savā starpā tikās Irlava un Klapkalnciema jāņtārpiņi, kā arī Slampe un Engures korsāri.
Regulāro turnīru kā labākie pabeidza Irlavas vīri, kas pusfinālā tikās ar 4.labāko komandu – Klapkalnciema jāņtārpiņiem, savukārt Engures korsāri regulāro turnīru pabeidza kā otrā komanda, pusfinālā pretiniekos “saņemot” Slampes komandu.
Spēļu likme augsta – uzvarētājs spēlē finālā, zaudētājs – par trešo vietu!
Pirmajā spēlē sākums labāks padevās Irlavas komandai, kas spēja iekrāt četru vārtu pārsvaru pēc pirmajiem diviem periodiem. Trešais periods tika aizvadīts ļoti rezultatīvi, ar nelielu Klapkalnciema pārsvaru, bet ar to bija par maz, lai aizliktu priekšā kāju Irlavai, ceļā uz finālu!
Irlava – Klapkalnciema jāņtārpiņi 12:10 (2:0; 4:2; 6:8)
Otrajā spēlē engurnieki visu laiku turēja spēles ritējumu savās rokās, ar katru periodu palielinot rezultāta starpību, gala rezultātā izcīnot ceļazīmi uz finālu!
Engures korsāri – Slampe 19:11 (5:2; 6:4; 8:5)
2023./2024. gada sezonas izšķirošās spēles tiks aizvadītas šādi:
Fināls – Irlava pret Engures korsāriem
par 3.vietu – Klapkalnciema jāņtārpiņi pret Slampi