FK Tukums 2000/Telms uzvar FK Liepāja!

22.06.2022

Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Futbols

Šodien Liepājā, Optibet Virslīgas 18.kārtas spēlē mūsu komanda viesojās pie vietējā futbola kluba Liepāja.
Spēles sākumā mājnieki pilnībā kontrolēja spēles gaitu un izveidoja arī vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, pāris reizes pat trāpot pa vārtu konstrukciju. Tuvojoties puslaika vidum, nosacītais mājnieku spiediens samazinājās, bet puslaika izskaņā liepājnieki savu panāca. Pāris minūtes pirms puslaika beigām izvirzījās vadībā.
Uz otro spēles daļu Kristapa Dišlera padotie iznāca pārliecināti. Pašā puslaika sākumā, dodoties presingā, panāca savu, un puslaikā uz maiņu nākušais Kristiāns Kaušelis izlīdzināja spēles rezultātu. Šāds spēles pavērsiens mājniekus nedaudz šokēja, toties mūsu komandai vairoja pārliecību. Mūsu komandas aizsardzības spēlētāji neatļāvās nekādas vaļības, un tikai atsevišķās spēles epizodēs varēja teikt, bīstams moments. Vēl vairāk, 68.minūtē uz maiņu nākušais Kristers Eduards Švāns piecas minūtes vēlāk panāca jau 2 – 1 mūsu komandas labā. Arī Kristeram šie ir pirmie vārti Virslīgā – apsveicam!!!
Visi liepājnieku mēģinājumi atspēlēties šoreiz bija neveiksmīgi, un būšu godīgs, mums bija iespēja ātrajā pretuzbrukumā salikt visus punktus uz “i”, bet tas neizdevās.
Grūta rakstura uzvara, un lielisks Līgo sveiciens visiem tukumniekiem – svētku brīvdienās dodoties.
Nākamā spēle mūsu komandai jau šajā svētdienā, kad Tukumā viesosies BFC Daugavpils komanda. Spēles sākums 17.00!
“Liepāja” – “Tukums 2000/Telms” 1:2 (1:0)
Vārti: Kārkliņš 43′ – Kaušelis 46′, Švāns 74′
Brīdinājumi: Deliu, Simičs, Strumija – Rubenis.
Liepāja: Zviedris – Keitā, Hreļičs, Simičs – Kārkliņš, Karašausks, Strumija, Deliu (Ukpa 80′) – Soladio, Belakovičs (Villela 46′), Dodo (Punculs 80′).
Tukums 2000: Vilkovs – Ozols, Sliede, Reingolcs, Kruglaužs (M. Fjodorovs 61′) – I. S. Stuglis (Švāns 68′), Anmanis (Sovs 46′), Nakamura – Štāls, Rubenis, Gomi (Kaušelis 46′).
Galvenais tiesnesis: Jevgēnijs Vasjukovs.