Florbola čempionātā noskaidroti finālisti!

23.04.2023

Engures pagasta pārvalde, Smārdes pagasta pārvalde, Slampes un Džūkstes pagastu pārvalde, Florbols, Florbols

Tukuma novada atklātajā vīriešu florbola čempionātā 23.aprīlī Smārdē tika noskaidroti finālisti – šogad finālā tiksies Cerība Resnīšiem un Slampe, kas pusfinālos pārspēja attiecīgi Smārdi un Engures korsārus!

Dienas pirmajā spēlē tikās regulārās sezonas 2. un 3.vietas ieguvēji un kā jau tika prognozēts, spēle aizritēja ļoti līdzvērtīgi. Pirmajā periodā mazliet labāk spēli aizvadīja Smārdes komanda, bet pretinieki spēja ātri atspēlēties. Otrajā spēles daļā jau pārsvars mūsu apkaimes florbola “profesionāļiem”. Trešais periods izvērtās visai intriģējošs, jo vēl 2 min pirms pamatlaika beigām, rezultāts uz tablo bija 10:11, par labu Cerība Resnīšiem komandai, tomēr, lai arī spiediens no Smārdes komandas bija liels, viesi ne tikai nosargāja uzvaru, bet arī guva divus vārtus pretuzbrukumos.

Smārde – Cerība Resnīšiem 10:13 (5:4; 3:6; 2:3)

Savukārt otrajā spēlē pirmās minūtes aizritēja Slampes komandas labā un likās, ka uzvarētājs būs skaidrs jau pirmajās minūtēs, tomēr Engures komanda vēl tikai iespēlējās… Līdzīga spēle otrajā periodā, vārtu guvumiem bagāts trešais periods – šādā spēlē minimāla uzvara regulārās sezonas labākajai komandai Slampei un vieta finālā.

Slampe – Engures korsāri 15:14 (4:3; 3:4; 8:7)

Līdz ar to ir kļuvis skaidri dalībnieki finālā un spēlē par 3.vietu!

FINĀLS – Slampe pret Cerība Resnīšiem

Spēle par 3.vietu – Smārde pret Engures korsāriem