Aizvadīts pēdējais regulārās sezonas sabraukums florbola čempionātā, vēl gan atlikusi viena spēle, kas tad arī noteiks regulārās sezonas galējo vietu izkārtojumu un būs skaidrs – kuras četras komandas turpinās cīņu pusfinālā un finālos!
Šodienas spēles kādai komandai deva iespēju turpināt cīņu par labāko četrinieku, savukārt dažām komandām šodien sezona Tukuma novada čempionātā noslēdzās!
Engures korsāri – Klapkalnciema jāņtārpiņi 5:8 (1:4; 2:2; 2:2)
Užava (Kandava) – SK Slampe/Zevid U15 8:15 (6:3; 0:6; 2:6)
Irlava – Smārde 15:20 (2:4; 7:7; 6:9)