HK ROTAS/MELIORCELTNIEKS Olybet EHL E6 divīzijā sāk ar uzvaru!

02.10.2022

Tautas sports, Hokejs

Olybet Entuziastu hokeja līgas 12.sezonā, mūsu Rotas/Meliorceltnieks puiši cīņu par Oskara kausu E6 divīzijā sāka 1. oktobrī plkst. 18:00 savās mājās, Tukumā tiekoties ar spēcīgo Rīgas komandu HK LEDUS VEČI un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:1!

Tā kā Tukuma ledus hallē šī bija pirmā spēle Entuziastu hokeja līgā, tad tā tika atklāta atskaņojot Latvijas valsts himnu. Spēlē jau no pirmajām minūtēm veiksmīgāk uzsāka Rotas/Meliorceltnieks puiši, izveidojot vairākus bīstamas epizodes pie pretinieku vārtiem un tika atalgoti. Veiksmīgi uz zilās līnijas savā aizsardzības zonā nospēlēja uzbrucējs Jānis Balsers, kurš izmantoja pretinieka kļūdu un izslidoja viens pret vārtsargu un raidīja ripu vārtos, panākot  1:0 mājinieku labā. Tālāk jau LEDUS VEČI beidzot sajutuši spēli, izveidoja vairākus bīstamas epizodes, bet ripa negribīgi negāja vārtos. Jāatzīmē gan, ka mūsu vārtos lieliski spēlēja Lauris Strautmanis, kurš glāba komandu ne vienu reizi vien. Spēle turpinājās diezgan līdzīgi, abas komandas veidoja vairākus uzbrukumus, te uz vieniem vārtiem, te uz otriem. Bet veiksmīgāk savas iespējas izmantoja mūsējie un otros vārtus Rotas/Meliorceltnieks labā pēc Raita Damlica piespēles guva Jānis Grīgs. LEDUS VEČI spēja vienus vārtus atgūt un spēlē saglabāt intrigu. Taču trešais periods bija veiksmīgāks tukumniekiem, kuri spēja gūt vēl divus vārtus mūsu labā, tos guva uzbrucējs  Normunds Šērs no Kristapa Kārkliņa piespēles, bet ceturtajā vārtu guvumā otro reizi šajā mačā bija precīzs un spēlei pielika punktu komandas kapteinis Jānis Grīgs, no Eināra Silava piespēles. Mūsu komandā  uzbrucējs Jānis Grīgs tika atzīts par spēles labāko spēlētāju.

Rotas/ Meliorceltnieks E6 komandai nākamā spēle izbraukumā 6. oktobrī plkst. 21:45 HS Rīga ledus hallē. Kā ierasti spēli varēs redzēt tiešraidē EHL Youtube kanālā!https://www.youtube.com/channel/UCvcs2uW9u0t9vL-H_GuDFUQ Turēsim īkšķus un lai izdodas!