Irlavā aizvadīts otrais posms pludmales volejbolā

27.06.2022

Nekategorizēts, Tautas sports, Irlavas un Lestenes pagastu pārvalde, Jaunatnes sports, Pludmales vol.

22,jūnija vakars Irlavā atkal pulcēja pludmales volejbola entuziastus. Šoreiz laika apstākļi bija izcili,lai izbaudītu sacensību un vasaras burvību Abavas krastā pie Irlavas sporta nama. Otrā posma sacensībām pieteicās 15 komandas. Sieviešu sacensībām gan pieteicās tikai viena komanda, bet Hevena un Arta bija gatavas spēlēt vīru turnīrā pie augstajiem tīkliem. Jāsaka,ka viņām tas lieliski izdevās. Uzvarētas 3 spēles apakšgrupā, pārvarēts astotdaļfināls, bet ceturtdaļfinālā trāpījās pretī ši posma uzvarētāji ,,Ugunsrati”, kuri šoreiz bija pārāki. Meitenēm paldies par lielisko sniegumu.
Kopā ar apakšgrupām un izslēgšanas turnīru tika aizvadītas 40 spēles. Par 3 vietu cīnījās ,,Pīpiķu piensaimnieks” (Dāvids Sniedze,Kristaps Jaunzems) un Matīss Alenčiks/Ilmārs Bodnieks.Šoreiz ar 15:10 uzvaru guva ,,Pīpiķu piensaimnieks”. Ciņā par pirmo vietu tikās ,,Ugunsrati” pret ,,Semeneņa/ Orste”. Ļoti saspringtā cīņā uzvaru ar 16:14 izrāva ,,Ugunsrati”(Reinis Patmalnieks/ Edgars Zēbergs).
Cerot uz labiem laika apstākļiem sacensību trešā kārta jau trešdien 29 jūnijā pl. 19:00. Dalību pieteikt līdz 28,jūnija 15:00