Laiks attapties un sākt uzlabot sniegumu ir Irlava/SK Slampe/Zevid florbolistiem, kas Elvi virslīgas turnīra tabulā noslīdējuši uz 9.vietu. Sezonas sākums pa galam nav izdevies tāds, kādu to varēja vēlēties – 2 uzvaras un 7 zaudējumi nav tas, uz ko irlavnieki ir spējīgi!
Šovakar uzņemot savā laukumā FS Masters/Ulbroka komandu, Irlavas vīriem bija iespēja uzlabot savu situāciju.
Spēli Irlavas komanda iesāka ļoti apņēmīgi, jau spēles 5.minūtē gūstot vārtus, uz ko gan viesi arī atbildēja ar vieniem. Tālākajā perioda gaitā trīs vārti mājiniekiem, bet vieni FS Masters vīriem, pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvars Irlava/SK Slampe/Zevid komandai.
Līdzvērtīgā cīņā tika aizvadīts spēles otrais periods, pārmaiņus komandām gūstot vārtus, pēc otrā perioda saglabājās divu vārtu pārsvars mājiniekiem.
Trešajā periodā līdzvērtīga cīņa, tomēr bez vārtu guvumiem, līdz viesi noņēma vārtsargu, ko izmantoja mājinieki – bumbiņa tukšos vārtos un rezultāts jau 7:4, pēc brīža vēl vieni vārti, tad vēl vieni un ļoti pārliecinoša Irlavas uzvara!
Irlava/SK Slampe/Zevid – FS Masters/Ulbroka 9:4