Kandavas kauss 2022

11.08.2022

Tautas sports, Kandavas pagastu apvienība, Jāšanas sports

6.augustā “Zviedru cepurē” notika kārtējās jāšanas sporta sacensības “Kandavas kauss 2022”, kur piedalījās sportiskie pāri no Tukuma, Talsu, Dobeles, Kuldīgas, Ventspils, Jelgavas un Liepājas novadiem .
Gribam izteikt lielu PALDIES visiem sacensību dalībniekiem, tiesnešiem Ivo Miķelsonam un Ingai Miķelsonei, kā arī Edvīnam Balodim par laukuma sagatavošanu, kuru atzinīgi novērtēja gan tiesneši, gan sacensību dalībnieki.
Vislielākais paldies sacensību atbalstītājiem – Kandavas un pagastu apvienībai, Tukuma novada pašvaldībai, SIA Leja, Zirglietu veikalam Tack store Ippeas, I.K..Madeina, SIA Žanis line, Sporta-aptieka.com, Tēviņkalna vīnam, personīgi Vitai Makovskai, Kristīnei Ozolai, kā arī Pāžu ģimenei, īpaši Danai Grauzermanei,  Ivetas zirgi Stallis jātniekiem, viņu vecākiem un draugiem.
Jutāmies pagodināti, ka mūsu sacensības apmeklēja Tukuma novada priekšsēdētāja vietniece Inga Priede un LŠZAA valdes priekšsēdētāja Aija Lūse.
Sacensības norisinājās piecos dažādos maršrutos un kā pirmais bija vadības maršruts, kurā visvairāk vērtējumu “teicami” nopelnīja Asnates JSK. Sponsoru simpātiju balvu ieguva Adelīna Makovska! Nākošajā maršrutā, kurš bija 60 cm augsts, 1. vietu ieguva Letīcija Stranga ar Misteru no Fito AL, bet sponsoru simpātiju balva Esterei Stajukai. Maršrutā ar 80 cm augstiem šķēršļiem nepārspēta palika Katrīna Zeltiņa  ar Duglasu no JSK “Morfijs” un sponsoru balva tika Roberts Rancāns 100cm maršrutā 1.vietā mājiniece Dana Grauzermane ar Roksalanu, kura ieguva uzvaru arī jaunzirgu vērtējumā. Pēdējā maršrutā, kurā tika izcīnīts Kandavas kauss, uzvaru guva Estere Grivāne ar Spark no Equestrian club D’equus M, 2.vietā Dana Grauzermane ar Roksalanu, bet 3. vietā Megija Plikšķe ar Elkoru.
Uz tikšanos 2023.gadā!