Latvijas kausa izcīņa šaušanā Tukumā

13.11.2022

Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Šaušana

12.novembrī Tukuma šautuvē norisinājās Latvijas kausa izcīņas šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem pirmā diena, kur Latvijas kausus sportisti izcīnīja šaušanā ar pneimatiskajām pistolēm.
Jauniešu konkurencē Latvijas kauss aizceļoja uz Daugavpili Aleksandrai Naglei, kas aiz sevis atstāja Janu Agiju Linbergu no Tukuma un Arinu Zorinu no Daugavpils. Puišu konkurencē spēcīgākais Daugavpils jaunietis Jurijs Koršenkovs. Ralfs Krasņickis no Ventspils sporta skolas Spars ieguva otro vietu, bet daugavpilietis Ivans Ziļs – trešo vietu.
Sieviešu konkurencē Latvijas kauss Anetei Keitai Biķerniecei no Rīgas skolēnu pils, kurai šis pagaidām labākais sasniegums pieaugušo konkurencē. Otrā vieta Dobeles novada sportistei Anitai Krieķei-Jermacānei. Trešā vieta arī dobelniecei Sigitai Bērziņai.
Vīru konkurencē Latvijas kauss Emīlam Vasermanim no Tukuma, kas sacensību finālā sīvā cīņā pieveica Daugavpils sportistu Sergeju Sņežkovu. Trešais Artjoms Jačmenkins no Daugavpils.
Komandu vērtējumā Latvijas kauss Daugavpils komandai, otrajā un trešajā vietā atstājot Dobeles novada un Tukuma komandas.
Informācija: Latvijas Šaušanas federācija.