22. un 23.februārī tika aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kur uz starta izgāja arī VK Lielaisciems pieci sportisti, izcīnot 2 medaļas!
Čempiones tituls 3000m soļošanā ar sezonas rekordu – Modrai Liepiņai! 5.vieta Kristīnei Antiņai ar sezonas rekordu un 9.vieta Marikai Kronbergai, sasniedzot personīgo rekordu.
Vīriešu 5000m soļojumā 3.vieta Ruslanam Smolinskim, sasniedzot jaunu sezonas rekordu, bet 5.vieta Modrim Liepiņam!
Treneri – Modra un Modris Liepiņi!
Savukārt VK Lielaisciems jaunā maiņa 21. februārī piedalījās Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās U12 un U14 grupās.
U-12 grupā 2.vietu izcīnīja Marta Liepiņa 200m 30,95 PR (95 dalībnieku konkurencē)
U-14 grupā 14.vieta Ringlai Stojanei 300 m, Alīse Freimane un Olivers Zeps 300 m
Treneri Modra un Modris Liepiņi