Visai intriģējoši beigušās 3.februāra florbola čempionāta spēles Smārdē, kurās tikās Smārde un Slampe, kā arī Irlava un Klapkalnciema jāņtārpiņi.
Ja pirmajā spēlē par favorītiem uzskatītie Slampes florbolisti uz spēli ieradās ar visai “plānu” sastāvu, tad tas pavēra Smārdes komandai iespēju tikt pie kārotās uzvaras, lai iesaistītos par dalību turnīra Final4. Tomēr – spēles uzvarētājs tiek noteikts lakumā, nevis uz papīra. Spēles laikā abas komandas apmainījās ar vārtu sērijām, kas varēja salauzt spēles gaitu, tomēr skanot beigu sirēnai – uz tablo tika fiksēts neizšķirts rezultāts!
Smārde – Slampe 11:11 (3:4; 2:5; 6:2)
Savukārt otrā spēle bija emocijām bagāta, kas tika aizvadīta viļņveidīgi, tomēr jāpiezīmē – ar Klapkalnciema vīru pārsvaru visā spēles gaitā. Irlavas komandai, kam līdz šim nebija nācies piedzīvot zaudējumu rūgtumu, tas, protams, nebija pa prātam un pēdējā spēles daļa tika aizvadīta emocionāli paceltā gaisotnē, kurā labāk jutās vīri no jūras piekrastes.
Irlava – Klapkalnciema jāņtārpiņi 10:15 (4:3; 3:7; 3:5)