Sākusies gatavošanās futbola sezonai!

29.01.2023

Profesionālais sports, Novada sports LV un pasaulē, Tukums, Futbols

28.janvārī vēju pilsētā Liepāja, pie vietējās FK Liepāja viesojās FK Tukums 2000 / Telms komanda, kura aizvadīja pirmo pārbaudes spēli gatavojoties lielajai futbola sezonai.
Lai arī līdz sezonas pirmajai oficiālajai spēlei vēl daudz laika (tā ieplānota 12.martā, visi atzīmējam kalendārā), visas komandas turpina gatavošanos sezonai. Pie reizes, mūsu komanda arī iemēģināja Liepājas jaunuzcelto futbola arēnu, kura liepājniekiem ir, protams, liela priekšrocība aizvadot sagatavošanās procesu ziemīgākos laika apstākļos.
Pirmajā spēlē, kā jau pirmajā spēlē, mūsu komandas treneri laukumā sūtīja daudz jaunos un pārbaudāmos spēlētājus kā arī novērtēja jau zināmo mūsu komandas puišu fizisko kondīciju šajā pirmssezonas posmā. Spēlē atzinām liepājnieku pārsvaru, rezultāts 0 – 3. Ja runājam par komandu sastāviem, tad tie netiks pagaidām atklāti, jo šīs ir tikai un vienīgi pārbaudes un gatavošanās spēles, kur sastāvi un rezultāti ir atbīdāmi otrajā plānā.
Pēc spēles jautājām komandas galvenajam trenerim Kristapam Dišleram viņa redzējumu par aizvadīto spēli Liepājā.
“Ar komandas parādīto spēli kopumā emu apmierināts, ar rezultātu protams ka nē. Žēl, ka neizdevās gūt kādus vārtus pēc realizētajiem momentiem, bet tas nekas, jo mums sagatavošanās procesā daudz darba vēl priekšā un, ja godīgi, nav jau arī pēc pirmās spēles daudz ko komentēt, galvenais, ko gribējās redzēt ir individuālās darbības pārbaudāmajiem spēlētājiem, ko lieliski varējām redzēt spēles apstākļos. Turpinām gatavošanos”, ne īpaši runīgs pēc pirmās spēles K.Dišlers.