SK Slampe/Zevid cīnās, tomēr zaudē pagarinājumā…

28.02.2024

Novada sports LV un pasaulē, Slampes pagasta pārvalde, Irlavas un Lestenes pagastu pārvalde, Florbols

Trešo spēli florbola čempionāta 1.līgas izslēgšanas turnīrā 28.februārī aizvadīja SK Slampe/Zevid komanda, kas “savā laukumā” Irlavas Sporta namā uzņēma Kuldīgas NSS/Linde grupa komandu.

Šī ir abu komandu trešā tikšanās reize sērijā, kurā notiek cīņa, kamēr kāda no komandām izcīnīs trīs uzvaras. Pirms šīs spēles Slampes vīri bija iedzinējos ar 0:2 un šovakar derēja tikai uzvara, lai turpinātu šo sēriju un attiecīgi arī sezonu!

Šovakar spēli ar vārtiem sāka Slampes komanda, bet viesi atbildēja ar trīs vārtu guvumiem. Savukārt otro periodu viesi sāka ar diviem vārtiem, uz ko Slampe/Zevid atbildēja ar četriem, pēc otrā perioda 5:5!

Trešajā periodā jau uguņošana abu komandu izpildījumā, pārmaiņus gūstot vārtus kā vieniem, tā otriem! Pie rezultāta 7:7 jau spēles iniciatīvu pārņēma Slampes komanda, astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām jau izvirzoties vadībā ar 9:7! Viesi gan nepalika atbildi parādā un ar soda metienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un pēc tam vairākumā guva vēl vienus vārtus, panākot jau 9:9!

Pagarinājums!

Un tomēr… Viesi gūst vārtus pagarinājuma piektajā minūtē un izrauj uzvaru spēlē, kā arī sērijā!

SK Slampe/Zevid – Kuldīgas NSS/Linde grupa 9:10. Sērijā 0:3!

https://www.floorball.lv/lv/2023/proto/46976-sla-kul