Florbola 1.līgas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā bezdibeņa malā nonākuši SK Slampe/Zevid spēlētāji, esot iedzinējos sērijā pret KNSS/Linde Grupa ar 1:2. Sērija norisinās līdz kādas komandas trīs uzvarām – vakardienas zaudējums papildlaikā noveda pie situācijas, ka Slampes vīriem der tikai uzvara šodien un nākamajā nedēļā, lai kvalificētos 1.līgas 1.groza pusfinālam.
Iepriekšējās spēles jau ir vēsture un izslēgšanas spēļu priekšrocība ir tā, ka nav jādomā par iepriekš spēlēto, bet jāiet skaidri uz savu mērķi!
Šodien spēles sākums atkal labāks padevās mājiniekiem, pirmajā periodā iegūstot divu vārtu pārsvaru, bet Slampes komandai nevedās ar momentu realizāciju. Otro spēles periodu ar citu spēli iesāka Slampe/Zevid, gūstot ātrus pirmos vārtus un pavisam drīz arī otrus, savukārt pēc perioda vidū mājinieku nerealizēta soda metiena atkal iespēja Slampes komandai, realizējot skaitlisko pārsvaru jau vadība ar 3:2. Perioda pēdējās minūtēs Slampes komandai izdevās rezultātu palielināt, bet izskaņā vārtu guvums mājiniekiem, pārtraukumā pirms trešā perioda ejot ar rezultātu 3:4 – vadībā Slampe/Zevid.
Trešais periods izvērtās par drāmu… Perioda pirmajā pusē Kuldīgas komanda panāca izlīdzinājumu, bet 5 minūtes pirms pamatlaika beigām panāca jau 5:4 savā labā. Vēl pēc divām minūtēm skaitlisko pārsvaru realizēja kuldīdznieki, panākot pavisam draudīgo 6:4 uz tablo, bet spēles izskaņā, nomainot vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju, Slampes vīriem izdevās rezultātu samazināt līdz 5:6, bet pēdējie uzbrukumi bija nesekmīgi, piedzīvojot zaudējumu spēlē un arī sērijā…
KNSS/Linde Grupa – SK Slampe/Zevid 6:5. Sērijā 3:1.