Sportiski aktīvas otrās Lieldienas Irlavā

20.04.2022

Tautas sports, Irlavas un Lestenes pagastu pārvalde, Florbols, Zolīte

Otrajās Lieldienās, 18.aprīlī, Irlavas sporta namā valdīja sportiska atmosfēra . Pēc krietni ilgas pauzes atkal pulcējās zolītes spēles eksperti. Šoreiz ļoti kuplā skaitā.
Pārstāvēts bija viss Tukuma novads – no Jaunpils līdz Kandavai un Engurei, kopā 20 sportisti. Protams arī vietējie Irlavas vīri nelaida garām iespēju satikties pie spēļu galdiem. Pēc sešu stundu cīņām tika noskaidroti arī labākie. 1 v. Ojārs Akmens ; 2 v. Artis Silnieks, 3 v. Austris Krūmiņš, 4 v. Jānis Nutovics, 5 v. Arnis Kleinbergs, 6 v. Aivars Vītolnieks.

Dalībniekus kopā pulcēja Irlavas zolītes entuziasts Vitautas Vasiļauskas.

Savukārt lielajā sporta zālē saimniekuja florbolisti. Par Lieldienu kausiem cīnījās sešas komandas vecuma grupā līdz 16.gadiem. Kopā tika aizvadītas 15 spēles, komandām tiekoties katrai ar katru. Par spriedzi liecina fakts, ka pēdējā spēlē komanda Slampe/Zevid uzvaras gadījumā būtu kļuvuši par turnīra uzvarētājiem, bet šoreiz zaudējums un tikai ceturtā vieta. Piektie ,,Jenoti” no Irlavas, bet sestajā vietā ,,Lieliskais četrinieks” no Slampes. Savukārt pirmo trijnieku labākie sadalīja sekojoši. Trešajā vietā ,,Pipariņš” ( Konrāds Mednis, Jēkabs Zvagulis, Rihards Kozlovskis, Ģirts Vītolnieks), Otrajā vietā ,,Apelsīni” (Maksis Golomboši, Valters Jotčiks, Ralfs Sedlers, Markuss Jeste) , bet par sacensību uzvarētājiem kļuva komanda ,,Mazās Ninzas” (Raivo Gudrais, Reimo Priede, Matīss Jansons, Markuss Volkovs).