Startēs Tukuma novada pašvaldības čempionātu jaunā sezona!

09.10.2022

Tautas sports, Florbols, Futbols, Galda teniss, Novuss, Sieviešu volejbols, Sieviešu basketbols, Vīriešu basketbols, Vīriešu volejbols, Basketbols, Futbols, Volejbols, Florbols, Galda teniss, Novuss

11.oktobrī, ar pirmajām spēlēm basketbolā un volejbolā, startēs jaunā Tukuma novada pašvaldības čempionātu sezona!

Šajā 2022./2023.gada sezonā Tukuma novada čempionāti ir ievērojami paplašinājušies, iesaistot čempionātos gan sieviešu, gan vīriešu komandas, gan arī turpinot individuālo sporta veidu attīstību!

Basketbolā galvenais jaunums ir sieviešu atklātā čempionāta atjaunošana, kur milzīgs nopelns ir Aināram Plezeram no Jaunpils – čempionātā startēs 6 komandas no Tukuma, Jaunpils, Kandavas, Saldus un Jelgavas! Čempionātā pirmās spēles paredzētas 24.oktobrī!

Vīriešu basketbola čempionātā piedalīsies astoņas komandas no mūsu novada, pārstāvot Tukumu, Kandavu, Jaunpili, Lapmežciemu, Enguri un Smārdi! Šajā čempionātā gaidāmas sīvas cīņas gan par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, gan par čempionu titulu!

Ar lielu prieku un gandarījumu varam teikt, ka Uldim Erstam no Pūres ir izdevies atjaunot mūsu novadā sieviešu volejbola čempionātu, kurā startēs 10!!! komandas no Tukuma novada un apkaimes novadiem! Tas ir ļoti liels solis mūsu novada sieviešu volejbola attīstībā!

Savukārt vīriešu atklātajā volejbola čempionātā startēs septiņas komandas, kur jāatzīmē jaunu komandu izveide Sēmē un Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, kā arī čempionātam pirmo reizi pievienojusies komanda no Saldus novada – VK Druva.

Florbola un futbola čempionātos vēl noris pēdējie sagatavošanās darbi čempionātiem, bet pavisam drīz tiks dots starts arī šiem turnīriem, kuros allaž ir valdījusi milzīga vēlme uzvarēt un emocijas sit augstu vilni!

14.un 15.oktobrī ar pirmajiem posmiem startēs arī individuālie novusa čempionāti, kuros visas sezonas laikā krātās uzvaras noderēs, lai pavasarī cīnītos par Tukuma novada čempionu godu!

Un arī galda tenisā sāksies pirmie turnīri, lai līdzīgi kā novusā, pavasarī mēs noskaidrotu jaunos Tukuma novada pašvaldības čempionus!

Visa jaunākā un aktuālākā informācija gan par novada čempionātiem, gan par sporta notikumiem, meklējama mūsu novada sporta portālā – SPORTS.TUKUMS.LV!

Lai panākumiem un uzvarām bagāta sezona!