Mārupes ledus hallē savu kārtējo spēli Entuziastu hokeja līgas Elites divīzijā aizvadījusi Tukuma brāļu komanda, izbraukumā tiekoties ar komandu Wolf.
Pēc aizvadītām 14 spēlēm turnīrā, Tukuma brāļu komanda ieņem 4.vietu kopvērtējumā ar iespēju pakāpties uz augšu, savukārt šodienas pretinieki pēc aizvadītām 15 spēlēm ieņem 7.vietu, nodrošinot dalību izslēgšanas spēlēs.
Tukuma brāļi pēdējo spēli regulārajā turnīrā aizvadīs 28.februārī Tukumā!
Jau no pirmajām minūtēm tukumnieki metās uzbrukumā, izdarot divreiz vairāk metienus pa pretinieku vārtiem, bet ar momentu realizāciju tik labi nevedās, pirmo periodu komandām noslēdzot 0:0. Otrā perioda ievadā beidzot pirmie augļi – vēl minūte nebija nospēlēta, kad iespēju izmantoja Tukuma brāļi, izvirzoties vadībā ar 1:0. Perioda vidusdaļā nesaprašanos Tukuma komandas spēlētāju starpā izmantoja mājinieki, pārspējot Jēkabu Viti un izlīdzinot rezultātu uz tablo 1:1. Kopumā spēle izlīdzinājās, bet perioda izskaņā momentu realizēja tukumnieki, bet pēc brīža arī skaitliskā vairākuma realizācija, pirms trešā perioda pārtraukumā ejot ar vadību 3:1.
Trešā perioda ievadā vārti Wolf vīriem, panākot 2:3 un atgriežot spēlē intrigu, ko gan ātri apdzēsa Tukuma brāļi, panākot 4:2 savā labā. Mājinieki nepadevās, atgriežot intrigu 3:4 izskatā, bet 2 minūtes pirms spēles beigām realizēts skaitliskais vairākums rezultātu iededza 5:3, vadībā Tukuma komanda. Ar šādu rezultātu arī spēle tika noslēgta!
Wolf – Tukuma brāļi 3:5