Tukuma ielu basketbola posms aizvadīts!

12.06.2022

Tautas sports, Tukums, 3x3 basketbols

Šodien, 12.jūnijā, aizvadījām pirmo Tukuma ielu basketbola posmu!
Pēc ilgāka laika atgriezāmies pie Lauktehnikas groziem. Kopumā labs laiks, laba – kaujinieciska atmosfēra un laba mūzika, par kuru parūpējās Kruminsh Beats, un, protams, basketbols.
Pašā mazākajā U-12 grupā lielisku finālu sarūpēja tukumnieki “Pagrabs” un meitenes no Ukrainas ar komandu “Sonic”. Ilga un līdzīga cīņa finālā – uzvara meitenēm!
U-15 grupa bija visplašāk pārstāvēta! Finālā savā starpā tikās jauno Tukuma futbolistu/volejbolistu komanda “Arābi”, kuri grupā nezaudēja NEVIENU spēli, pret basketbolistu komandu “Zigis”. Pirmā vieta “Zigim”, trešajā vietā komanda no Rīgas “Tallinas kvartāls”.
Pieaugušo grupā bija īstas ielu basketbola cīņas – fiziskas, dinamiskas un saspringtas. Uzvaru svinēja tukumnieku komanda “Ceriņš”, kuru sastāvā bija vairāki Ramirent nacionālās līgas spēlētāji. Finālā spraigā spēlē uzvarēja komanda “Rotas/Ukraina”, kuru sastāvā spēlēja arī viens no Ukrainas nacionālās 3X3 izlases treneris! Trešā vieta jaunpilnieku komandai “Beķeris”.
Paldies visiem atbalstītājiem! Tukuma pilsētas Kultūras nams par skaņu, Basketbols un ProBasketball basketball store par lieliskām balvām!