Tukumniekiem labi panākumi galda tenisa komandu čempionātos!

23.03.2023

Tautas sports, Novada sports LV un pasaulē, Galda teniss

Piedaloties visu līgu labākajām četrām komandām, 18. martā noslēdzās Latvijas 2022.-2023. gadu sezonas komandu čempionāts galda tenisā.

Vīriešu augstākajā līgā arī pārliecinošā sniegumā finālcīņā Salaspils GTK 1 komanda pārspēja GTK “Baltā vētra” komandu ar rezultātu 4:1. Bet spēlē par 3. vietu Salaspils GTK 2 komandu uzvarēja Rīgas Tehniskās universitātes komandu ar rezultātu 4:1.

Vīriešu 1. līgā gan pusfinālu, gan finālu uzvarot ar rezultātu 4:0 uzvaras laurus plūca GTK Baltais komanda, 2. vietā GTK Hercogs 2 komanda. Bet spēlē par 3. vietu ar rezultātu 4:3 GTK Aloja AP pārspēja Salaspils GTK 4 komandu.

Vīriešu 2. līgā par čempioniem kļuva Evopipes komanda, finālā ar rezultātu 4:1 uzvarot SVP Rīga komandu. Spēlē par 3. vietu GTK Gulbene 1 komanda ar rezultātu 4:1 uzvarēja Tukuma GTK 1 komandu. Tukuma GTK 1 komandā spēlēja – Jānis Naglis, Anatolijs Jakuņins, Māris Putnieks un Uldis Tīlibs. 

Vīriešu 3. līgā līdzīgā fināla spēlē ar rezultātu 4:3 GTK Jelgava 1 komanda pārspēja Tukuma GTK 2 komandu. Bet spēlē par 3. vietu Ziemeļlatgales sporta centrs ar rezultātu 4:2 pārspēja Līvānu pašvaldība 1 komandu. Tukuma GTK 2 komandā spēlēja – Raimonds Šteinerts, Vladislavs Grebeško, Gundars Kūla, Kaspars Gribusts un Modris Cīrulis.