Ar vīriešu volejbola finālu noslēdzies Tukuma novada atklātais čempionāts volejbolā – šajā sezonā finālā tikās SK Lauciene un Engure!
SK Lauciene komanda regulāro turnīru noslēdza kā labākā komanda, automātiski kvalificējoties pusfinālam, savukārt Engures komanda ceturtdaļfinālā uzvarēja Smārdes komandu. Pusfinālā Laucienes vīri pārspēja SK Pūre komandu, bet Engure salauza Druvas komandas pretestību, iekļūstot finālā.
Šodien ļoti spraiga spēle finālā, cīņa par katru punktu ikvienā izspēlē, tomēr labāki šoreiz bija SK Lauciene spēlētāji!
SK Lauciene – Engure 3:0 (25:19; 26:24; 25:22)